літній табір 2023

ЛІТНІЙ ТАБІР 2023

Літній міський табір BONOBO City.

BONOBO School запрошує круто та драйвово провести літні канікули! Денний табір BONOBO City – це цікавий час з 8.00 до 19.00 з різноманітними активностями: квестами, іграми, майстер-класами, багато свіжого повітря тощо. А для того, щоб вистачило сил – обов’язково підкріпимося 4 рази на день (сніданок, обід, підвечірок та вечеря). Кожні 2 тижня – нова зміна, нові активності та теми.

  • 06 – 30.06 – Зірковий блогер
  • 07 – 14.07 – Світ навиворіт
  • 07 – 28.07 – Машина часу
  • 07 – 11.08 – BONOBO TV
  • 08 – 25.08 – Я люблю Україну

 

ЗІРКОВИЙ БЛОГЕР

Сьогодні кожна дитина вже круто орієнтується в сучасних соціальних мережах. Саме тому BONOBO City стартує з найулюбленішої справи та хобі наших діточок – блогінг. Тож поговоримо про контент – що та як знімати, як важливо обрати правильну та влучну тематику, бо важливо бути «в тренді», а найкраще – самим створювати тренди! А також відкриємо для себе секрети монтажу. Наприкінці зміни переглянемо власноруч створені Тік-Токи, Reels тощо.

городской летний лагерь

СВІТ НАВИВОРІТ

Запрошуємо до найпригодницької зміни! На діточок чекає неймовірна подорож до різноманітних куточків світу.

У програмі:

  • Знайомство з культурою та традиціями;
  • Дізнаємося цікаві факти та дивовижні історії;
  • Приготуємо багато традиційних блюд;
  • Та ще багато-багато цікавого.

 

МАШИНА ЧАСУ

Цікаво зазирнути у минуле? Звісно, тому у наших діточок з’явиться така можливість. Зазирнемо до перших цивілізацій, завітаємо на Середньовічний Бал та Лицарський поєдинок, насолодимося красою Відродження та винаходами Леонардо Да Вінчі, та відправимося в Новий час. Ми доведемо, що історія – це цікаво!

Зміна БОНОБО ТВ

BONOBO TV

Запрошуємо на відкриття телеканалу BONOBO TV! Кожен зможе себе відчути і продюсером, і сценаристом, ведучим тощо. Дізнаємося як будувати тематичну сітку – як заповнити весь день, які обрати програми, шоу, фільми та серіали тощо. Відзнімемо власне ранкове шоу, оберемо найрейтинговіше шоу, запустимо власні новини. Ну, і звісно – знімемо рекламу!

 

Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ

Ми впевнені, що всі вже точно зрозуміли, що наша країні – найкраща і тут живуть найдивовижніші люди. А ви знали, що в Україні є дивовижний університет, дуже схожий на Хогвартс? Що в Одесі, ще до братів Люм’єн, фотографію змусили рухатися? Що тут знаходиться центр Європи? Тож на дітей чекає чарівна мандрівка любою країною та нові відкриття!

Вартість однієї зміни (2 тижня) – 7 500 гривень.

Адреса – м. Київ, вул. Юрія Поправки, 4/39А
Початкова приватна школа «BONOBO School»

Попередній запис за телефонами:

+38 050 644 40 04

+38 098 644 40 04