БОНОБО ОСТРІВ. ПРИВАТНИЙ САДОЧОК

Home / БОНОБО ОСТРІВ. ПРИВАТНИЙ САДОЧОК

Київ, вул. Степана Руданського, 3А

(біля посольства США)

“Еко-середовище, наповнене почуттям гармонії та рівності”

Приватний дитячий  садочок нового формату «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» запрошує Вас та Вашу крихітку до нас. Для діточок ми створили еко-середовище, наповнене почуттям гармонії та рівності, можливостями всестороннього розвитку.

Це втілено у нашій авторський програмі розвитку маленької особистості, побудованій на основі класичних та сучасних методик, використовуючи передові технічні засоби викладання та інтерактивний підхід до навчання.

В основі нашої роботи закладено принцип рівності – рівності педагога – дитини – батьків.

ПРИВАТНИЙ САДОЧОК – ЗАПИСАТИСЯ

Сучасний, комфортний приватний садочок для вашої дитини – це не просто бажання та мрія, це реальність!

Сучасність вимагає від особистості мобільності, можливості швидко реагувати на швидкоплинність часу, виникнення нових задач. Тому нашою важливою задачею передусім є розвиток soft skills – так званих універсальних компетенцій. Ми не лише надаємо знання, а вчимо їх застосовувати на практиці, вміти їх поєднувати. Важливим аспектом постає розвиток критичного мислення дитини, тому саме це вміння є ключовим аспектом у нашому підході до виховання.

Ми створили розвиваюче середовище для дитини, де вона зможе розкрити та проявити свої таланти.

Ми забезпечуємо насичене перебування дитини протягом всього дня.

Згідно розкладу проходять заняття з раннього розвитку/підготовки до школи, англійської мови, творчі заняття «bonobo art», дослідники бонобо та еко-студя, конструювання, фітнес та music-lab, дві прогулянки кожного дня на свіжому повітрі.

Програму забезпечує команда високопрофесійних спеціалістів – україномовний вихователь, асистент вихователя, логопед, психолог, музичний керівник, педагог з англійської мови та хореограф.

+38(066) 425 50 05
+38(067) 425 50 05

ЯК ДОБРАТИСЯ

ГРУПИ БОНОБОШ

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків.

Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності.

Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові.

Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок».

Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті).

Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки).

Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання.

Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.

0 метрів від парку
0 кв.м. площа садочку
0 щасливих бонобош на рік
0% ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

ВАРТІСТЬ

АДАПТАЦІЯ

700
день
 • Адаптаційний тиждень
 • Понеділок-п′ятниця
 • Всі заняття включені

БОНОБО ПОВНИЙ ДЕНЬ

16 990*
 • Перебування в саду з 8:15 до 19:00
 • Посилена англійська
 • Чотири заняття, дві прогулянки
 • 5-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 6590 грн (-50% з 01.03)

БОНОБО ПІВДНЯ

13 990*
 • Перебування в саду 8:30 - 13:00/15:00 – 19:00
 • Посилена англійська
 • Три заняття, одна прогулянка
 • 3-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 5590 грн (-50% з 01.03)

ОНЛАЙН-ТУР БОНОБО ОСТРІВ