БОНОБО ЛІВОБЕРЕЖКА

Home / БОНОБО ЛІВОБЕРЕЖКА

Київ, вул. Комбінатна, 25А

(Ліцензований дитячий садочок у ЖК «Садовий»)

“Ми надаємо кожній дитині можливість обирати”

Еко-студія дитячого розвитку «БОНОБО» запрошує діточок у сучасний приватний садочок БОНОБО Лівобережка, що розташувався майже на березі Дніпра, у мальовничому ЖК «Садовий». Ми створили комфортні умови для перебування малюків, формуюче середовище для старших діточок.

Наша головна мета – це радісні та освічені діти!

БЕЗКОШТОВНА АДАПТАЦІЯ* (подробиці)

ЗАПИСАТИСЯ

Дитячий садок на станції метро «Лівобережна» повністю відповідає всім засадам екологічної ідеї студії – ми створили екологічну атмосферу – від фізичних умов до психологічного комфорту.

Наші вихованці розвивають психологічні та навчальні компетенції.  Ми пропонуємо авторську програму розвитку маленької особливості, що побудована на засадах базового дошкільного компоненту та еклектиці провідних сучасних та класичних методик навчання та виховання. Комплексний підхід дає можливість всесторонньо розвиватись малюкам.

Наші двері відчинені з 8.15 до 19.00.

+38(050) 526 6006
+38(098) 526 6006

Ми пропонуємо насичений та цікавий день – 3 заняття в першій половинці дня та 1 або 2 заняття у другій, двічі на день прогулянки на свіжому повітрі. Серед занять – ранній розвиток/підготовка до школи, дослідники бонобо, еко-студія, творчість, розвиток мовлення та конструювання, фітнес, хореографія та музичні заняття. Двічі на тиждень англійська мова.

З діточками працює згуртована професійна команда – вихователі, асистенти вихователів, логопед, native speaker, музичний керівник.

Ми подбали й про базові потреби бонобош. Просторе, світле та оснащене новітніми матеріалами ( інтерактивна дошка, сенсорна світова штора, тощо) приміщення, 5-ти разове збалансоване харчування – дають можливість забезпечити фізіологічний комфорт.

А для спокою батьків встановлено онлайн-відеоспостереженення.

ЯК ДОБРАТИСЯ

ГРУПИ БОНОБОШ

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків.

Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності.

Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові.

Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок».

Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті).

Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки).

Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання.

Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.

0 годин англійської мови
0 годин інтерактивних занять
0 годин прогулянок
0 годин філософії еко-студії

ВАРТІСТЬ

АДАПТАЦІЯ

700
день
 • Адаптаційний тиждень
 • Понеділок-п′ятниця
 • Харчування включене

БОНОБО ПОВНИЙ ДЕНЬ

14 990*
 • Перебування в саду з 8:15 до 19:00
 • Посилена англійська
 • Чотири заняття, дві прогулянки
 • 5-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 6590 грн (-50% з 01.03)

БОНОБО ПІВДНЯ

12 990*
 • Перебування в саду 8:30 - 13:00/15:00 – 19:00
 • Посилена англійська
 • Три заняття, одна прогулянка
 • 3-разове харчування
 • Группи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 5590 грн (-50% з 01.03)

* – при оплаті до 25 числа включно,  харчування входить у вартість.

Садочок БОНОБО Лівобережка, дитячий садок Лівобережна, фрагменти життя в Instagram.

Мережа садочків БОНОБО – БОНОБО Проспект, БОНОБО Острів, БОНОБО Позняки, Початкова школа.

ОНЛАЙН-ТУР БОНОБО ЛІВОБЕРЕЖКА