БОНОБО ПРОСПЕКТ

Home / БОНОБО ПРОСПЕКТ

Київ, вул. Юрія Поправки, 4/39А

(Дитячий садочок навпроти ТРК «Проспект»)

“Ми поважаємо право дитини приймати рішення”

Еко-студія дитячого розвитку «БОНОБО» пропонує унікальну програму «БОНОБО Повний день» – АНГЛОМОВНИЙ ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК. Авторська програма увібрала в себе комплекс розвиваючих занять, ігор та фізичної активності протягом дня.

Курс раннього розвитку та підготовки до школи, захоплююче пізнання світу, музичні заняття, творчість, акторське мистецтво, спілкування з носієм мови, спортивні напрямки та здорове 5-разове харчування доступні для вашої дитини в будні дні з 8.15-19.00.

ЗАПИСАТИСЯ

Занурення в англомовне середовище відбувається плавно, цікаво та весело, що допомагає малюкам з легкістю вивчати нову мову, любити її та використовувати.

Чотири вікових групи до 10-12 діточок  кожна, гарантують постійний догляд та турботу за кожним «бонобошею» й дружне спілкування.  Навчальна програма побудована згідно віковим особливостям кожної групи, що дає можливість захопити дітей та згодом показати відмінні результати.

Ми гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволожене повітря. Ми підтримуємо психологічно комфортну атмосферу і розвиваємо юні особистості.

Дві прогулянки кожен день.

Ми піклуємося і про батьків: оглядова зона на дзеркальний спортивний зал, безкоштовний Wi-Fi, а також онлайн-відеоспостереження  за допомогою камер у студії.  Довіряючи нам свої діточок, Ви можете бути спокійні та впевнені в тому, що вони з користю проводять час на заняттях, а також із задоволенням спостерігати за процесом.

З нетерпінням чекаємо на Вас у нас в гостях. З радістю проведемо Вам екскурсію, познайомимо з командою наших професіоналів.

+38(050) 644 40 04
+38(098) 644 40 04

ЯК ДОБРАТИСЯ

ГРУПИ БОНОБОШ

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків.

Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності.

Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові в англомовні дні.

Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок».

Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті).

Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки).

Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання.

Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.

0 кв.м. площа саду
0 щасливих бонобош на рік
0 педагогів
0 Тематичні тижні

ВАРТІСТЬ

АДАПТАЦІЯ

600
день
 • Адаптаційний тиждень
 • Понеділок-п′ятниця
 • Харчування включене

БОНОБО ПОВНИЙ ДЕНЬ

14 900*
 • Перебування в саду з 8:15 до 19:00
 • Посилена англійська
 • Чотири заняття, дві прогулянки
 • 5-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 4900 грн

БОНОБО ПІВДНЯ

12 500*
 • Перебування в саду 8:30 - 13:00/15:00 – 19:00
 • Посилена англійська
 • Три заняття, одна прогулянка
 • 3-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 4900 грн

* – при оплаті до 25 числа включно.

Мережа садочків БОНОБО – БОНОБО ЛівобережкаБОНОБО Острів, БОНОБО Позняки, Початкова школа.

ОНЛАЙН-ТУР БОНОБО ПРОСПЕКТ