БОНОБО ПРОСПЕКТ

Home / БОНОБО ПРОСПЕКТ

Київ, вул. Юрія Поправки, 4/39А

(Дитячий садочок навпроти ТРК «Проспект»)

“Ми поважаємо право дитини приймати рішення”

Еко-студія дитячого розвитку «БОНОБО» пропонує унікальну програму «БОНОБО Повний день» – ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО”. Авторська програма увібрала в себе комплекс розвиваючих занять, ігор та фізичної активності протягом дня.

Курс раннього розвитку та підготовки до школи, захоплююче пізнання світу, музичні заняття, творчість, акторське мистецтво, английська мова, спортивні напрямки та здорове 5-разове харчування доступні для вашої дитини в будні дні з 8.15-19.00.

ЗАПИСАТИСЯ

Занурення в англомовне середовище відбувається плавно, цікаво та весело, що допомагає малюкам з легкістю вивчати нову мову, любити її та використовувати.

Чотири вікових групи до 12-14 діточок  кожна, гарантують постійний догляд та турботу за кожним «бонобошею» й дружне спілкування.  Навчальна програма побудована згідно віковим особливостям кожної групи, що дає можливість захопити дітей та згодом показати відмінні результати.

Ми гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволожене повітря. Ми підтримуємо психологічно комфортну атмосферу і розвиваємо юні особистості.

Дві прогулянки кожен день.

Ми піклуємося і про батьків: оглядова зона на дзеркальний спортивний зал, безкоштовний Wi-Fi, а також онлайн-відеоспостереження  за допомогою камер у студії.  Довіряючи нам свої діточок, Ви можете бути спокійні та впевнені в тому, що вони з користю проводять час на заняттях, а також із задоволенням спостерігати за процесом.

З нетерпінням чекаємо на Вас у нас в гостях. З радістю проведемо Вам екскурсію, познайомимо з командою наших професіоналів.

+38(050) 644 40 04
+38(098) 644 40 04

ЯК ДОБРАТИСЯ

ГРУПИ БОНОБОШ

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків.

Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності.

Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові.

Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок».

Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті).

Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки).

Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання.

Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.

0 кв.м. площа саду
0 щасливих бонобош на рік
0 педагогів
0 Тематичні тижні

ВАРТІСТЬ

АДАПТАЦІЯ

700
день
 • Адаптаційний тиждень
 • Понеділок-п′ятниця
 • Харчування включене

БОНОБО ПОВНИЙ ДЕНЬ

16 990*
 • Перебування в саду з 8:15 до 19:00
 • Посилена англійська
 • Чотири заняття, дві прогулянки
 • 5-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 5590 грн

БОНОБО ПІВДНЯ

13 990*
 • Перебування в саду 8:30 - 13:00/15:00 – 19:00
 • Посилена англійська
 • Три заняття, одна прогулянка
 • 3-разове харчування
 • Групи до 12 дітей
 • __________________________________
 • Щорічний внесок 5590 грн

* – при оплаті до 25 числа включно.

Мережа садочків БОНОБО – БОНОБО ЛівобережкаБОНОБО Острів, БОНОБО Позняки, Початкова школа.

ОНЛАЙН-ТУР БОНОБО ПРОСПЕКТ