Топ-8 казок для малюків за версією БОНОБО

Топ-8 казок для малюків за версією БОНОБО

Дитинство – найпрекрасніша пора, яка у кожного з нас асоціюється з іграми, цукерками, друзями, дитячим садочком та казками на ніч. Кожному з нас батьки читали казки: такий був ритуал для кращого сну. Чим же корисні казки?

Всі ми знаємо, що книга – це скринька мудрості, в якій закладена магічна сила розвитку та навчання як слухача, так і читача. Дитячі книжки здатні впливати на мислення малюка, поведінку та психіку протягом всього періоду дорослішання. З раннього віку дитина як губка вбирає інформацію про найпростіші поняття та цінності з приказок, казок, пісень.

Отже, казка сприяє розвитку позитивних якостей дитини, образного і логічного мислення, зв’язного мовлення, фантазії, уяви, а також виховує.

З якої ж казки почати? Орієнтуйтесь на вік дитини та обирайте найулюбленішу казку з вашого дитинства. Прочитайте її своєму малюку та згадайте себе дитиною, нехай ваші відносини наповняться любов`ю та магією.

топ-8 казок для малюків

А якщо не знаєте, яку казку обрати, – вам допоможуть топ-8 казок за версією БОНОБО:

  • «Дюймовочка» – Г.К. Андерсен (2-4 рочки)

Всі чули історію про крихітну дівчинку та її надзвичайну пригоду. Героїня казки дає нам яскравий приклад того, як терпіння та труд допоможуть у складних ситуаціях, а добро справді може бути безкорисливим.

  • «Кіт у чоботях» – Ш. Перро (2-4 рочки)

Відома казка про кота у чоботях розкаже вашому малюку про те, як важливо допомагати один одному у важкій ситуації, любити своїх братів менших, а також про цінність дружби.

  • «Вовк та семеро козенят» – Брати Гримм (2-4 рочки)

Як і більшість старовинних казок, ця казка була покликана навчати дітей базовим принципам поведінки в суспільстві: не можна відчиняти двері незнайомцям, дітям треба бути уважними та вчитися розпізнавати обман інших і вміти протистояти йому, а батьки завжди прийдуть на допомогу своїм діткам, навіть у найскладнішій ситуації.

топ сказок для детей

  • «Снігова королева» – Г.К. Андерсен (4+)

Ця казка навчить наших маленьких слухачів тому, що добро завжди перемагає. Треба гідно долати всі труднощі та впевнено йти до своєї мети. Автор показує, що добро та любов зігріють навіть замерзле серце.

  • «Хлопчик, який кричав «Вовк» – Езоп (0+)

Чудова казка, яка навчить дитину говорити правду. Межа між жартом та брехнею тонка, і її не можна переходити.

  • «Гидке каченя» – Г.К. Андерсен (0+)

У казці розповідається про те, що зовнішність може бути оманлива і не можна судити когось лише за зовнішнім виглядом, адже в підсумку будь-хто може стати набагато прекраснішим за нас, якщо ж і не з зовні, як було з каченям, то за своїми душевними якостями.

  • «Ріпка» – народна казка (0+)

Казка про ріпку вчить нас одній простій істині: разом можна вирішити будь-яку задачу. У злагодженій роботі відкриваються нові можливості. Родина має велику силу.

  • «Троє поросят» – народна казка (0+)

Казка про трьох поросят говорить нам, що треба наполегливо працювати та виконувати сумлінно доручену роботу. Командна робота – запорука злагодженої праці.

казки для дітей

Всі казки по-своєму чудові, яку прочитати – обирати вам. Будь-яка вибрана казка перенесе вас із дитиною у неймовірний світ пригод, боротьби добра і зла, вірної дружби та допомоги близьких людей.

04.03.2021