курсы подготовки к школе

Підготовка до школи

Курс «Підготовка до школи» пробудить інтерес до знань арифметики та букв, надихне на роботу в групах і покаже переваги дисципліни. Наші кваліфіковані педагоги м’яко та коректно відкриють двері в новий світ знань і розвитку особистості.

Ми пропонуємо комплексну підготовку, завдяки якій дитина опанує всіма необхідними для навчання навичками, а також розвине психологічні компетенції і зможе критично мислити, оцінювати, порівнювати й аналізувати.

Програма передбачає:

– Розвиток мови і навчання грамоті

– Розвиток математичних здібностей і мислення

– Підготовка руки до письма

– Розвиток моторики, логіки, уваги і пам’яті

– Підготовка до успішного вступу в школу, яку обрали саме Ви, і легкої адаптації до неї.

Підготовка до школи
Підготовка до школи у БОНОБО Проспект

Для комфортної підготовки ми розробили курс “2 роки до школи” і “1 рік до школи”.

На першому етапі ми підготуємо фундамент: вивчимо такі поняття, як цифра і число, буква і звук, склад і речення, звуковий аналіз, навчимося рахувати в межах 20 і здійснювати перші математичні дії, тощо.

На другому етапі вдосконалимо наші знання, систематизуємо їх, навчимося рахувати двійками, п’ятірками, з легкістю зможемо вирішувати невеличкі приклади і завдання, рахувати в межах 100, читати, вирішувати логічні завдання і потренуємо пам’ять. І, звичайно ж, підготуємо дитину до вступу до школи, що має пройти легко, а найголовніше – із задоволенням.

Кожне заняття наповнене як навчальними завданнями, так і вправами на розвиток психічних функцій. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 45/55 хв. Ми знаємо всі сучасні підходи і вимоги до вступу до школи!


Експрес-курс ПДШ

В нашій студії розроблений курс тривалістю 3 місяці. Стартує він у лютому і допоможе систематизувати знання і «підтягнути хвости» в необхідних сферах. Експрес-курс забезпечить м’який процес адаптації до школи.

Докладніне про експрес-курс…

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС “ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ”

25.12.2020