Найкращий садочок БОНОБО

Нам 7 років!

Цього року БОНОБО святкує свій сьомий День народження. Вітаємо нашу команду, маленьких «бонобош», випускників та їхніх батьків.

7 років тому, наприкінці жовтня, вже здається, такого далекого 2016 року вперше відкрилися двері БОНОБО Проспект – і наші маленькі відвідувачі поринули в неймовірну атмосферу еко-студії, і з того часу це – не просто приміщення, це світ радісного дитячого гомону, де «бонобоші» із задоволенням пізнають світ і свої можливості, здобувають корисні навички, ростуть щасливими і всебічно розвиваються. Вже за 2 роки відкрилася філія на правому березі – БОНОБО Острів, а трошки згодом – БОНОБО Лівобережка. На багаточисленні звернення батьків у 2021 році БОНОБО з’явився на Позняках.

Садочок БОНОБО Просрект

Ми вдосконалюємося у мистецтві святкування, тож, наші неймовірні дитячі вечірки, дні народження та сезонні свята у садочку завжди чекають з нетерпінням і діти, і їхні батьки.

А в 2022 році відкрила свої двері початкова школа BONOBО School.

БОНОБО продовжує працювати, виховувати та розвивати маленьких українців, не зважаючи на такі значні перепони, як ковід та повномасштабне вторгнення.

Садочок БОНОБО Острів

Сьогодні БОНОБО – це потужна мережа дитячих садочків, студія раннього розвитку та початкова школа.

Наша місія – виховувати та всебічно розвивати маленькі особистості в гармонії із собою, із суспільством та з природою, створюючи середовище, в якому дитині комфортно та безпечно.

Наш головний принцип – це екологічність у відносинах із дітьми, із батьками, із персоналом. Ми бачимо у кожній крихітці її особистий потенціал, для реалізації якого необхідно створити сприятливі умови: дати дитині можливість розкритися та розквітнути. Саме тому ми створили сучасний ергономічний простір, розробили ґрунтовну програму для всебічного розвитку дітей, про яких піклується професійна команда БОНОБО.

Садочок Лівобережна

Ми любимо свою справу!

Щиро вдячні батькам наших бонобош за довіру протягом останніх 7 років. Обіцяємо і надалі робити все можливе, щоб гармонійний розвиток дітей продовжувався за будь-яких обставин!

Щасливому дитинству бути!

Школа БОНОБО

Запрошуємо діточок та батьків приєднатися до нашої дружньої родини – МИ чекаємо на Вас!

Знижка 70%