У сім’ї Бонобо приємна новина! “БОНОБО-Лівобережка”

У сім’ї Бонобо приємна новина! “БОНОБО-Лівобережка”

Раді запросити вас до нового затишного англомовного садочку, що розташований поряд із станцією метро Лівобережна.

Наш дитячий садочок – це унікальна можливість гармонійно поєднати ментальний, соціальний та фізичний розвиток Вашої дитини. Ми подбали про всі аспекти розвитку маленьких бонобош.

  • Фізичний комфорт. Новий приватний садочок зустріне вас та вашу малечу просторими залами, а частково скляні стіни створять ефект безмежності. Продуманий та ергономічний дизайн забезпечує відчуття затишку і безпеки, зручне пересування та перебування у просторі студії ніби на природі.
  • Екологічність в оточенні. Ми застосовуємо якісні еко-матеріали, безпечні для малечі. Ми не лише створили еко-середовище, а й наповнили його філософією екологічних відносин: уважне та поважне ставлення до оточення.
  • Психологічний комфорт. Ми поважаємо один одного та прагнемо розкрити внутрішній потенціал кожного бонобоші. Невеликі групи до 10-12 діточок дають можливість дитині знайти друзів, віднайти власне місце та значущість у колективі, навчитися будувати комунікації. Це саме та оптимальна кількість діточок у групі, яка дозволяє ефективно використовувати індивідуальний підхід, який втілює в життя наша професійна супер-команда: україномовний та англомовний вихователі, логопед, психолог, асистент вихователя, музичний керівник та native speaker. Ми знаємо, який сьогодні емоційний, динамічний та мінливий світ. Саме тому особливу увагу приділяємо розвитку емоційного інтелекту та психологічного спокою. Спеціально розроблене оснащення сенсорної кімнати – сухий світловий сенсорний душ – допомагає діткам навчитися давати раду негативним емоціям, відновлювати душевну рівновагу й зміцнювати здоров’я.

Ментальний розвиток. Ми впроваджуємо сучасну програму всестороннього розвитку дитини, що увібрала в себе базовий компонент дошкільної освіти, краще з провідних новітніх та класичних методик розвитку, навчання та виховання. Тиждень дитини дуже насичений: ранній розвиток/підготовка до школи, англійська, розвиток мовлення та конструювання, фітнес та музичні заняття, творчість та еко-студія. А зміна україномовних та англомовних днів дає можливість повного занурення у мову, використання англійської у різних аспектах життєдіяльності дитини: іграх, навчанні, творчості, режимних моментах.

  • Здоров’я дитини. Ми використовуємо найкращу систему вентиляції та рекуперації повітря, підтримуємо оптимальну температуру та вологість повітря, регулярно кварцуємо приміщення та здійснюємо вологе прибирання, співпрацюємо з якісною кейтеринговою компанією, що забезпечує збалансоване 5–разове дитяче харчування.
  • Безпека дітей і спокій батьків гарантовані завдяки системі онлайн відеонагляду для батьків та зручній комунікації із нашою надійною командою.

 

Наша мета – щаслива та освічена дитина!

Поспішайте скористатися безпрецедентною акцією раннього бронювання: оформи дитину у садочок та отримай знижку на абонемент до грудня місяця включно*:

-30% – до 1 червня 2019 року;

-20% – до 1 липня 2019 року;

-10% – до 1 серпня 2019 року.

* Подробиці у адміністратора, кількість акційних абонементів обмежена.

Телефонуйте: 050/098 – 526 60 06