Експрес-курс “Підготовка до школи”

Експрес-курс “Підготовка до школи”

Експрес-курс “Підготовка до школи”, старт 1 лютого!

Цей курс розроблено спеціально для тих дітей, що з певних особистих причин не мали змогу відвідувати дво- або однорічний курс підготовки до школи. За досить стислий період на основі початкових знань дитини, професійного досвіду педагогів, володіння сучасними методиками роботи з старшими дошкільнятами Ваша дитина опанує необхідні знання та навички для першокласника.

Успішне навчання у школі базується на декількох компонентах. По-перше, це необхідний запас знань , а також уміння узагальнювати, аналізувати і синтезувати їх. По-друге,   уміння спостерігати, бути уважним і мати креативність. По—третє, необхідною умовою є гарний стан здоров’я дитини, що стане основою оволодіння будь-якою інформацією.  По-четверте, це комунікативний аспект – бажання та вміння встановлювати контакт з іншими, взаємодіяти та дружити. І наостанок, але також важливе – це вміння бути самостійним.  Як бачимо, готовність до школи – це багатосторонній аспект, що включає в себе фізіологічні та психологічні показники.

 

Експрес-курс “Підготовка до школи” охоплює наступні блоки:

  •  навчальний – математичні навички, підготовка руки до письма, основи читання, розвиток мовлення та грамоти;
  •  психологічний – розвиток логіки та мислення, пам’яті та уваги.

 

Ви можете обрати для себе зручний формат відвідування:

  1. БУДНІ. Два заняття на тиждень тривалістю 70 хвилин кожне – читання, основи грамоти ті підготовка руки до письма (30 хв.), перерва (10 хв.), математика та логіка (30 хв.). Заняття проходять ВІВТОРОК і ЧЕТВЕР о 15:00.
  2. ВИХІДНІ. Одне заняття на тиждень щосуботи протягом 2 годин – читання, основи грамоти ті підготовка руки до письма (55 хв.), перерва (10 хв.), математика та логіка (55 хв.). Заняття проходять по СУБОТАм з 10:00.

Старт занять експрес-курса “ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ” з 1 лютого.

ВАРТІСТЬ