ДИТЯЧИЙ ЛОГОПЕД

ДИТЯЧИЙ ЛОГОПЕД

Навіщо потрібен дитячий логопед?

Грамотна і чітка мова – це запорука успішного майбутнього вашої дитини! Кожен день наші дітки ростуть, дізнаються щось нове і розвиваються всесторонньо. Але іноді трапляється «відставання» у певній сфері. Так і в мові дитини, можуть мати місце фонетичні чи граматичні помилки, іноді їй складно висловити свою думку чи знайти спільну мову з однолітками, вона може відчувати себе невпевнено та мовчати або навпаки –  говорити багато, але незрозуміло. Всі ці проблеми можливо вирішити!

В еко-студії дитячого розвитку «БОНОБО» кваліфікований логопед проведе повне обстеження, складе індивідуальну програму та проведе корекційну роботу в ігровій формі, з огляду на особливості кожної дитини. При цьому застосовується артикуляційна гімнастика, елементи логопедичного масажу, вправи, спрямовані на розвиток дихання і дрібної моторики. Заняття включають в себе ігри та завдання, що стимулюють оптико-просторове сприйняття, увагу, пам’ять та мислення. Наше завдання не тільки навчити дитину вимовляти звуки, але і грамотно висловлювати свою думку.

Відвідавши заняття, ваша дитина навчиться говорити чітко та красиво, зможе ясно сформулювати свої думки і бажання, стане більш впевненою у собі, що допоможе їй соціалізуватися й успішно вступити до школи.

Записуйтеся на індивідуальну консультацію!

Вартість індивідуальної консультації – 350 гривень.

Дитячий логопед в “БОНОБО”, інтивідуальний підхід!

БОНОБО Проспект
🏡 вул. Ю. Поправки, 4/39А (навпроти ТРК «Проспект»)
🚇 ст.м. Чернігівська/Дарниця
☎ 050-644 4004
☎ 098-644 4004
.
БОНОБО Острів
🏡 вул. С. Руданського, 3А (біля посольства США)
🚇 ст.м. Берестейська/Дорогожичі
☎ 066-425 5005
☎ 067-425 5005
.
БОНОБО Лівобережка
🏡 вул. Комбінатна, 25А (ЖК «Садовий»)
🚇 ст.м. Лівобережна
☎ 050-526 6006
☎ 050-526 6006