детский логопед

ДИТЯЧИЙ ЛОГОПЕД

Навіщо потрібен дитячий логопед?

Грамотна і чітка мова – це запорука успішного майбутнього вашої дитини! Кожен день наші дітки ростуть, дізнаються щось нове і розвиваються всесторонньо. Але іноді трапляється «відставання» у певній сфері. Так і в мові дитини, можуть мати місце фонетичні чи граматичні помилки, іноді їй складно висловити свою думку чи знайти спільну мову з однолітками, вона може відчувати себе невпевнено та мовчати або навпаки –  говорити багато, але незрозуміло. Всі ці проблеми можливо вирішити!

В еко-студії дитячого розвитку «БОНОБО» кваліфікований логопед проведе повне обстеження, складе індивідуальну програму та проведе корекційну роботу в ігровій формі, з огляду на особливості кожної дитини.

Залежно від мовленнєвого порушення, логопед проводить корекційну або розвиваючу роботу над фонетичними і фонематичними проблемами (постановка звуків), граматикою, лексикою, і, звичайно, зв’язним мовленням.

дитячий логопед

Заняття включають в себе ігри та завдання, які спрямовані на розвиток артикуляційної (артикуляційна гімнастика й елементи логопедичного масажу) і дрібної моторики, міміки, дихання, голосу, ритму, координації. А також сприяють стимуляції оптико-просторового сприйняття, уваги, пам’яті та мислення.

Наше завдання не тільки навчити дитину вимовляти звуки, але й грамотно формулювати та висловлювати свої думки.

Відвідавши заняття, Ваша дитина навчиться говорити чітко та красиво, зможе зрозуміло для інших донести свої думки і бажання, стане більш впевненою у собі, що допоможе їй соціалізуватися й успішно вступити до школи.

Вартість індивідуальної консультації – 500 гривень.

Дитячий логопед в “БОНОБО”, це – індивідуальний підхід!

Записатися на індивідуальну консультацію!

БОНОБО Проспект
вул. Ю. Поправки, 4/39А (навпроти ТРК «Проспект»)
ст.м. Чернігівська/Дарниця
☎ 050-644 4004
☎ 098-644 4004

БОНОБО Острів
вул. Степана Руданського, 3А (біля посольства США)
ст.м. Берестейська
☎ 066-425 5005
☎ 067-425 5005

БОНОБО Лівобережка
вул. Комбінатна, 25А (ЖК «Садовий»)
ст.м. Лівобережна
☎ 050-526 6006
☎ 098-526 6006

01.10.2019