раннее развитие

РАННІЙ РОЗВИТОК КИЇВ, БОНОБО БЕБІ (вік 1-3)

Вашій дитині від року до трьох років, і Ви не знаєте, чи варто її вести на ранній розвиток?  Повірте нашому досвіду – варто!  Адже на ранньому розвитку дітки не лише вчать букви та цифри, форми і кольори… Це комплексне заняття, яке в першу чергу направлено на соціалізацію дитини та всебічний розвиток.

Відвідування нашого курсу дозволить Вашій дитині зануритися в дружню атмосферу, навчитися будувати свою першу комунікацію, завести нових (а для когось перших) друзів. Малюк познайомиться з навколишнім світом та дізнається, як взаємодіяти з ним, а також розвинути дрібну, загальну і артикуляційну моторику.

На заняттях діти занурюються в світ різних лексичних тем, вивчаючи їх завдяки різним іграм, завданням і невеликим експериментам. Діти з легкістю та великим інтересом вивчають тварин, комах, транспорт, овочі, фрукти й інші теми.

ранній розвиток
Ранній розвиток з Анною Врочинською, БОНОБО Лівобережка

Кожне заняття містить фізичні активності: зарядка, самомасаж, логоритміка, ходіння по нерівних поверхнях. Це дозволяє Вашій дитині розвинути загальну моторику, координацію, вміння відчувати своє тіло. Також вводиться навчальний компонент: діти вивчають різні форми, кольори, величини, букви та звуки, числа та цифри. Обов’язковим завданням на заняттях є артикуляційна гімнастика і різні ігри на розвиток дрібної моторики (ігри з крупами, намистинами, прищіпками, липучками, шнурівки, вкладиші та ін.). В кінці кожного заняття діти роблять творче завдання – малюють, ліплять, роблять аплікації.

Заняття проводяться українською мовою, тривалістю 45 хвилин, в міні-групах до 8 діток.

Програми розроблені відповідно до вікових особливостей дітей.

Заняття проходять у вигляді гри, де кожні 5-7 хвилин змінюються види діяльності, чергуючи фізичні та розумові завдання.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ПО ЛОКАЦІЯМ


ВІДЕО – наш методист/логопед Анна Врочинська розповідає про курс раннього розвитку БОНОБО Бебі

15.10.2020