Як організувати День народження малюка: 8 простих кроків

Як організувати День народження малюка: 8 простих кроків

Кожен рік в житті особливий і відмічати його варто по-особливому. Як організувати ідеальне свято, яке потішить і Вашу дитину, і маленьких гостей? Ми маємо декілька, перевірених часом порад.

По-перше, починайте підготовку мінімум за два тижні, щоб свято не перетворювати в ультрамарафон, а в день події просто розслабитись і отримувати задоволення.

По-друге, тримайте список ідей і справ, який вам допоможе нічього не забути в приготуваннях:

  1. Порадьтесь з іменинником/цею скільки гостей буде на святі. Це допоможе вам зорієнтуватись в якому приміщенні проводити свято: вдома чи в кафе і замовляти свято на виїзд чи запрошувати гостей в еко-студію дитячого розвитку «Бонобо», де вас чекатиме кімната для частувань маленьких гостей, зал для активних ігор і святкової програми, а також кімната для дорослих.
  2. Завчасно домовитись про приміщення.
  3. Обговорити з дитиною тему Дня Народження. Адже тематична вечірка – перша запорука успіху.
  4. Замовити тематичну піньяту/кульки/святкові прикраси. Коли свято витримано в одному стилі легше вжитись в казкову атмосферу. А для тих хто не знає: піньята(ісп. piñata від італ. pignatta — «пічний горщик») — назва традиційної іграшки з пап’є-маше, наповненої солодощами, цукерками. Ох, ви б тільки бачили скільки радості викликає у всіх розбивати ту кулю, а потім швидко збирати солодощі!
день народження
  1. Замовити аніматорів. Відповідно до теми свята і кількості дітей вам знадобиться 1-2 професійні аніматори, які протягом свята не дадуть засумувати жодному гостю. Свято не свято без забавок, ігор, танців і співів.
  2. Замовити тематичний торт і солодощі, за бажанням. Торт може бути і звичайним(головне смачним;)), але, на щастя, кондитери зараз вміють робити чудеса і улюблені герої оживають у вигляді солодких фігурок і яскравих глазурей. А щодо тематичних солодощів: чудова ідея потішити гостей солодким подаруночком після свята (пряником чи капкейком).
  1. Придумати святкову фотозону. Ваше свято вже майже ідеальне! А при наявності, навіть простої, фотозони – буде досконалим. Навіть без професійного фотографа, фото на телефон стануть найкращою згадкою про проведений день. Фотозона має бути в кольорах свята; можна організувати маски, щоб кожен міг перевтілитись в улюблених героїв; фігури головних героїв додадуть атмосферності; а ім‘я і вік дитини у вигляді плакатів, герлянди чи фігури – стануть чудовим нагадуванням про головну персону свята.
  1. Продумати святкове частування. Піцца, фрукти і солодощі – найпростіший набір хорошого свята.

А якщо ви немаєте часу, але бажаєте організувати дійсно хороше свято ви завжди можете звернусь за допомогою до нас: еко-студії дитячого розвитку «Бонобо». Ми маємо перевірених часом і досвідом професіоналів святкового настрою, які допоможуть нам організувати День Народження дитячої мрії.