детский сад бонобо

Еко-студія дитячого розвитку БОНОБО вітає всіх з Великоднем!

Бажаємо всім здоров’я та родинного тепла!

Підтримка та взаємодопомога сьогодні особливо важливі, тому БОНОБО працює для вас!

 

На прохання батьків з 18 квітня відчинила свої двері філія БОНОБО Проспект, з 26 квітня відновлює свою роботу БОНОБО Острів, а вже з травня приємний гомін діточок заповнить філії БОНОБО Позняки та БОНОБО Лівобережка.

садочок розпочинає роботу

Незмінними залишаються:

— екологічність простору БОНОБО як у фізичному сенсі (навчальні матеріали, система рекуперації, зволожувачі та антибактеріальні очищувачі повітря, меблі, інтер’єр тощо), так і в психологічному сенсі (ми не оцінюємо, а розвиваємо в кожному позитивне сприйняття себе та навколишнього світу);

— комфорт завдяки продуманому простору: дзеркальна зала, спортивна зона з лабіринтом, інтерактивна дошка, затишна спальня, іграшки, книжки рідною мовою, здорове 5-разове харчування;

—  авторська навчальна програма — курс раннього розвитку та підготовки до школи, захоплююче пізнання світу, музичні заняття, творчість, спортивні напрямки.

 

Наші професійні й чуйні педагоги скучили за своїми бонобошами та щиро раді всіх знову бачити!

садочок київ 2022

Ми прагнемо забезпечити діточкам найкращі умови, повернути їм відчуття безпеки та надати можливість розвиватися під пильним наглядом досвідченої команди БОНОБО.

БОНОБО підтримує батьків, які бажають задовольнити потреби своїх дітей у розвитку, спілкуванні та догляді і прагнуть працювати над відновленням добробуту та емоційного балансу своєї родини на благо всієї України.

Розуміючи всі реалії сьогодення ми запровадили знижки на абонементи: до 30.06.2022 ціна абонемента на повний день складає 9500 грн/місяць, абонемента на півдня — 7500 грн/місяць (харчування включено).

 

Ми відкриті з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 18.30.

З нетерпінням чекаємо наших бонобош та нових малючків!

Долучайтеся!

Слава Україні та ЗСУ!

25.04.2022