«Бонобо Проспект»:

вул. Юрія Поправки, 4/39А
+38(050) 644 40 04
+38(098) 644 40 04

 

«Бонобо Острів»:

вул. Степана Руданського, 3А
+38(066) 425 50 05
+38(067) 425 50 05

 

«Бонобо Лівобережка»:

вул. Комбінатна, 25А
+38(050) 526 60 06
+38(098) 526 60 06

Наш графік
ПН-ПТ 8.00 – 20.00
СБ 10.00 – 15.00

Наш e-mail:
info@bonobo.kiev.ua

БОНОБО ОСТРІВ

вул. Степана Руданського, 3А
(біля посольства США)


“Еко-середовище, наповнене почуттям гармонії та рівності””Сучасний, комфортний  садочок для Вашої дитини – це  не просто бажання та мрія, а реальність. Запрошуємо Вас  та Вашу крихітку до нашого англомовного садочку нового формату. Для дітей ми створили еко-середовище, наповнене почуттям гармонії та рівності, можливостями усестороннього розвитку. Це втілено у нашій авторській програмі розвитку маленької особистості, побудованій на основі  класичних та сучасних методик , використовуючи передові технічні засоби викладання та інтерактивний підхід до навчання. В основі нашої роботи закладено принцип рівності – рівності педагога – дитини – батьків. Ми створили розвиваюче середовище для дитини, де вона зможе розкрити та проявити свої таланти.

садочок нового формату

Сучасність вимагає від особистості мобільності, можливості швидко реагувати на швидкоплинність часу, виникнення нових задач. Тому нашою важливою задачею передусім є розвиток soft skills – так званих універсальних компетенцій. Ми не лише надаємо знання, а вчимо їх застосовувати на практиці, вміти їх поєднувати. Важливим аспектом постає розвиток критичного мислення дитини, тому саме це вміння є ключовим аспектом у нашому підході до виховання.

Спортивна зала нового формату

Ми забезпечуємо насичене перебування дитини на протязі всього дня. Згідно розкладу відбуваються заняття з раннього розвитку/підготовки до школи, англійська мова, творчі заняття “bonobo art”, дослідники бонобо та еко-студія, конструювання, фітнес та music-lab, прогулянка кожного дня по 2 рази на день на свіжому повітрі. Програму забезпечує команда високопрофесійних спеціалістів – україномовний вихователь, англомовний вихователь, логопед, психолог, музичний керівник, педагог англійської мови та native speaker.

У нашому садочку 2 англомовних дня – заняття проводяться англійською мовою. У групі до 12 діточок. Підтримує сили наших бонобош збалансоване 5-ти – разове харчування.

Крокуючи у ногу с часом та будуючи довірливі стосунки з батьками, ми забезпечили безперервний онлайн відео-нагляд.пример видеонаблюдения в студии БОНОБО

Ми створили зручний графік для перебування діточок  –  з 8.00 до 19.30. Простір у Бонобо енергомічний та комфортний – створені окремі зони для навчання, простора зала для фізичного розвитку дитини, сучасний ігровий центр – лабіринт, лаунж-зона для відпочинку, затишні спальні. 

 

записатися на адаптацію

 

 

ГРУПИ БОНОБОШ

Bonobo Happy

Група короткотривалого перебування дитини (4,5 години). Протягом всього часу програма дитини наповнена навчальними заняттями ( ранній розвиток / підготовка до школи/дослідники бонобо/англійська), творчими активностями та активним блоком( фітнес та музичне заняття), прогулянка на свіжому повітрі. Зручний формат відвідування – є можливість вибрати першу половину дня (з 8.30-13.00) чи другу ( 15.00-19.30).

Bonobo Baby

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків. Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

Bonobo Kids

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності. Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові в англомовні дні. Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.
Bonobo Active

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок». Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті). Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.

Bonobo Preschool

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки). Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання. Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.Вартість

«БОНОБО» – сучасний центр дитячого розвитку, що пропонує якісні заняття, ціна яких обґрунтована.

  • Ми – еко-студія: меблі, предмети інтер’єру, іграшки – виготовлені з екологічних матеріалів, які відповідають міжнародним стандартам. Іграшки та книги привезені з різних країн світу та сертифіковані.
  • Ми створюємо мікроклімат: гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволоження повітря, а також підтримуємо психологічно комфортну атмосферу.
  • Ми проводимо заняття в міні-групах і дійсно можемо приділити увагу кожному юному «студенту».
  • Ми використовуємо метод «білінгвізму»: англомовні розвиваючі заняття й англомовні дні в садочку. Тобто дитина занурюється в англомовне середовище, і для цього Вам не потрібні візи, квитки на літак і навіть валіза.
  • Ми дбаємо і про батьків: оглядова зона на дзеркальний спортзал, безкоштовний Wi-Fi, а також онлайн відеоспостереження за допомогою камер в студії. Довіряючи нам своїх діток, Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що вони з користю проводять час на заняттях, а також із задоволенням спостерігати за процесом..

«Все включено» в  дитячій студії “БОНОБО”

Вартість денного перебування дитини:

  

- "БОНОБО повний день" - 12 900* гривень/місяць з 5-разовим харчуванням на вибір, вступний внесок 7500 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 500 гривень/день з харчуванням;

- "БОНОБО півдня" - 9 600* гривень/місяць з 3-разовим харчуванням на вибір, щорічний внесок 3000 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 400 гривень/день з харчуванням;

- Разове відвідування** - 900 гривень/повний день, 700 гривень/півдня, харчування сплачується окремо;

* - при оплаті до 25 числа включно;

** - при наявності вільних місць.

записатися на екскурсію

Галерея

Наша акція