«Бонобо Проспект»:

вул. Юрія Поправки, 4/39А
+38(050) 644 40 04
+38(098) 644 40 04

 

«Бонобо Острів»:

вул. Степана Руданського, 3А
+38(066) 425 50 05
+38(067) 425 50 05

 

«Бонобо Лівобережка»:

вул. Комбінатна, 25А
+38(050) 526 60 06
+38(098) 526 60 06

Наш графік
ПН-ПТ 8.00 – 20.00
СБ 10.00 – 15.00

Наш e-mail:
info@bonobo.kiev.ua

БОНОБО ЛІВОБЕРЕЖКА

вул. Комбінатна, 25А (ЖК “Садовий”)


“Ми надаємо кожній дитині можливість обирати”


Еко-студія дитячого розвитку «Бонобо» запрошує діточок до сучасного англомовного садочку, що розташувався майже на березі Дніпра, у мальовничому ЖК «Садовий». Ми створили комфортні умови для перебування малюків, формуюче середовище для старших діточок.

Наша головна мета - це радісні та освічені діти!

Садочок на Лівобережній повністю відповідає всім засадам екологічної ідеї студії – ми створили екологічну атмосферу – від фізичних умов до психологічного комфорту.

Наші вихованці розвивають психологічні та навчальні компетенції. Ми пропонуємо авторську програму розвитку маленької особистості, що побудована на засадах Базового дошкільного компоненту та еклектиці провідних сучасних та класичних методик навчання та виховання. Комплексний підхід дає можливість всесторонньо розвиватися малюкам.

Наші двері відкриті з 8.15 до 19.30. Ми пропонуємо насичений та цікавий день – 3 заняття в першій половинці дня та 1 або 2 заняття у другій, двічі на день прогулянки на свіжому повітрі. Серед занять – ранній розвиток/підготовка до школи, англійська, дослідники бонобо, еко-студія, творчість, розвиток мовлення та конструювання, фітнес та музичні заняття. Двічі на тиждень всі заняття проходять англійською мовою.

З діточками працює згуртована професійна команда – вихователі, асистента вихователів, логопед, native speaker, музичний керівник.

Ми подбали й про базові потреби бонобош. Просторе, світле та оснащене новітніми матеріалами ( інтерактивна дошка, сенсорний душ тощо)приміщення, 5-ти –разове збалансоване харчування – дають можливість забезпечити фізіологічний комфорт.

А для спокою батьків встановлений онлайн-відеонагляд.

видеонаблюдение

Чекаємо на Вас на екскурсію!

 

записатися на адаптацію

 

 

ГРУПИ БОНОБОШ

Bonobo Happy

Група короткотривалого перебування дитини (4,5 години). На протязі всього часу програма дитини наповнена навчальними заняттями ( ранній розвиток / підготовка до школи/дослідники бонобо/англійська), творчими активностями та активним блоком( фітнес та музичне заняття), прогулянка на свіжому повітрі. Зручний формат відвідування – є можливість вибрати першу половину дня ( з 8.30-13.00) чи другу ( 15.00-19.30).

Bonobo Baby

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків. Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.


Bonobo Kids

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності. Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові в англомовні дні. Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

Bonobo Active

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок». Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті). Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.
Bonobo Preschool

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки). Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання. Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.Вартість

«БОНОБО» – сучасний центр дитячого розвитку, що пропонує якісні заняття, ціна яких обґрунтована.

  • Ми – еко-студія: меблі, предмети інтер’єру, іграшки – виготовлені з екологічних матеріалів, які відповідають міжнародним стандартам. Іграшки та книги привезені з різних країн світу та сертифіковані.
  • Ми створюємо мікроклімат: гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволоження повітря, а також підтримуємо психологічно комфортну атмосферу.
  • Ми проводимо заняття в міні-групах і дійсно можемо приділити увагу кожному юному «студенту».
  • Ми використовуємо метод «білінгвізму»: англомовні розвиваючі заняття й англомовні дні в садочку. Тобто дитина занурюється в англомовне середовище, і для цього Вам не потрібні візи, квитки на літак і навіть валіза.
  • Ми дбаємо і про батьків: оглядова зона на дзеркальний спортзал, безкоштовний Wi-Fi, а також онлайн відеоспостереження за допомогою камер в студії. Довіряючи нам своїх діток, Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що вони з користю проводять час на заняттях, а також із задоволенням спостерігати за процесом..

«Все включено» в  дитячій студії “БОНОБО”

Вартість денного перебування дитини:

- "БОНОБО повний день" – 10 500* гривень/місяць + харчування на вибір, вступний внесок 7500 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 500 гривень/день з харчуванням ;
- "Бонобо півдня" - 7 500* гривень/місяць + харчування на вибір, щорічний внесок 3000 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 500 гривень/день з харчуванням;
- Разове відвідування** - 750 гривень/повний день, 600 гривень/півдня, харчування сплачується окремо;
* - при оплаті до 25 числа включно.
** - при наявності вільних місць.

 

записатися на екскурсію

Галерея

Наша акція