«Бонобо Проспект»:

вул. Юрія Поправки, 4/39А
+38(050) 644 40 04
+38(098) 644 40 04

 

«Бонобо Острів»:

вул. Степана Руданського, 3А
+38(066) 425 50 05
+38(067) 425 50 05

 

«Бонобо Лівобережка»:

вул. Комбінатна, 25А
+38(050) 526 60 06
+38(098) 526 60 06

Наш графік
ПН-ПТ 8.00 – 20.00
СБ 10.00 – 15.00

Наш e-mail:
info@bonobo.kiev.ua

БОНОБО ПРОСПЕКТ

вул. Юрія Поправки, 4 / 39А
(навпроти ТРЦ “Проспект”)


“Ми поважаємо право дитини приймати рішення”


Шановні батьки, еко-студія дитячого розвитку «БОНОБО» пропонує унікальну програму «БОНОБО Повний день» – АНГЛОМОВНИЙ ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК. Спеціально для Ваших дітей ми розробили унікальну комплексну програму з розвитку та виховання дітей. Запрошуємо дітей від 2 до 6 років поринути в цікавий світ пізнання, знайомства, який сповнений щирою та доброзичливою атмосферою.

Ми створили найкомфортніші умови перебування дітей з 8.15 до 19.30. Протягом всього тижня відповідно до розкладу проходять різноманітні заняття різної спрямованості: ранній розвиток та підготовка до школи, оточуючий світ, музичні та спортивні заняття, еко-студія, творчість, спілкуванння з носієм мови, театральна студія та англійська. А підтримуватиме та стимулюватиме сили Вашої дитини буде збалансована здорове 5-разове харчування, тиха година в окремому затишному приміщенні та активності на свіжому повітрі двічі на день.Головною особливістю нашого садочку є наявність англомовних днів, протягом яких педагог спілкується з дітками виключно англійською мовою. Занурення в англомовне середовище проходить дуже плавно, у безпосередній діяльності дитини, що дає можливість не лише познайомитися з англійською, а й почати спілкуватися нею, використовувати її у побуті. Ми створили умови, щоб дитина хотіла пізнавати та вдосконалювати свої знання та навички англійської мови.

спальня в бонобо

Чотири вікові групи до 10-12 діточок у кожній, гарантують постійну турботу та догляд за кожним «бонобошею» й дружне спілкування. Навчальна програма побудована згідно віковими особливостям кожної групи, що дає можливість захопити дітей та згодом показати відмінні результати.

фото маленькі групи в бонобо

Ми гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволоження повітря. Ми підтримуємо психологічно комфортну атмосферу і розвиваємо юні особистості.

Ми подбали про комфорт батьків та відчуття безпеки – для вас доступна зона для спостереження на велику та простору дзеркальну залу, прозорі стіни у класах та онлайн-відеоспостереження. Це дає можливість у будь-яку хвилину спостерігати за власною дитиною та її діяльністю у садочку.

Спортивна зала в БОНОБО

З нетерпінням чекаємо на Вас у нас в гостях. З радістю проведемо Вам екскурсію, познайомимо з командою наших професіоналів – вихователь зі знанням англійської мови, педагог англійської мови, педагог раннього розвитку та підготовки до школи, психолог, музичній керівник та помічник вихователя.

 

видеонаблюдение  эко-материалы   микроклимат   

 

записатися на адаптацію

 

 

 

ГРУПИ БОНОБОШ

Bonobo Happy

Група короткотривалого перебування дитини (4,5 години). На протязі всього часу програма дитини наповнена навчальними заняттями ( ранній розвиток / підготовка до школи/дослідники бонобо/англійська), творчими активностями та активним блоком( фітнес та музичне заняття), прогулянка на свіжому повітрі. Зручний формат відвідування – є можливість вибрати першу половину дня ( з 8.30-13.00) чи другу ( 15.00-19.30).

Bonobo Baby

Група найменших «бонобош» 2-3 роки. Це перший етап соціалізації, знайомства, період встановлення перших справжніх дружніх стосунків. Заняття відбуваються згідно розкладу та направлені на ознайомлення з оточуючим середовищем, знайомством з першими математичними поняттями ( розмір, форма, кількість), граматичними ( поняття та значення слів, класифікація, пізнання голосних звуків), активним розвитком дрібної та крупної моторики, розвиток мовлення та мислення, а також знайомство з першими елементами творчої активності.

фото маленькі групи в бонобо

Bonobo Kids

Група «бонобош» 3-4 роки. Це період активного пізнання оточуючого світу та перетворюючої діяльності. Дитина не лише поглиблює власні знання, а й вчиться класифікувати, узагальнювати, порівнювати та систематизувати. Діти знайомляться з поняттям кількості та числа, вивчають цифри першого десятку та знайомляться з другим десятком, вчаться порівнювати величини та кількість, розмір та форму, базові пласкі геометричні фігури перетворюються в об’ємні тощо, дублюючи це все на англійські мові в англомовні дні. Вводимо поняття голосні звуки та демонструємо приголосні, розвиваємо навик інтуїтивного читання. Активно приймають участь в святах, ставлять театральні музичні сценки.

фото маленькі групи в бонобо

Bonobo Active

Група «бонобош» 4-5 років. Середній дошкільний вік – фундамент для гарного та комфортного подальшого навчання у школі. Це період «бонобош—чомучок». Ми забезпечуємо наших «чомучок» активностями, можливостями розвитку критичного мислення. На цьому етапі стартує вже базова підготовка до школи, що складається з двох компонентів – навчального ( мовлення, математика, основи читання та підготовка руки до письма) та психологічного ( розвиток мислення, уваги та пам’яті). Додаються елементи англійської граматики – перші букви та мовні конструкції. Значна увага приділяється розкриттю потенціалу дитини.


Bonobo Preschool

Найстарша група «бонобош» 5-6 років. На цьому етапі ми готуємо наших «бонобош» до комфортного та успішного вступу до школи, яку обирають саме наші діти( а не навпаки). Спираючись на фундамент базової підготовки до школи, ми поглиблюємо знання, розширюємо кругозір та вчимо застосовувати отримані знання. Програма забезпечує ефективний усесторонній розвиток особистості дитини.

фото маленькі групи в бонобо

Вартість

«БОНОБО» – сучасний центр дитячого розвитку, що пропонує якісні заняття, ціна яких обґрунтована.

  • Ми – еко-студія: меблі, предмети інтер’єру, іграшки – виготовлені з екологічних матеріалів, які відповідають міжнародним стандартам. Іграшки та книги привезені з різних країн світу та сертифіковані.
  • Ми створюємо мікроклімат: гарантуємо щоденне кварцування приміщень, використовуємо приточно-відточну вентиляцію та зволоження повітря, а також підтримуємо психологічно комфортну атмосферу.
  • Ми проводимо заняття в міні-групах і дійсно можемо приділити увагу кожному юному «студенту».
  • Ми використовуємо метод «білінгвізму»: англомовні розвиваючі заняття й англомовні дні в садочку. Тобто дитина занурюється в англомовне середовище, і для цього Вам не потрібні візи, квитки на літак і навіть валіза.
  • Ми дбаємо і про батьків: оглядова зона на дзеркальний спортзал, безкоштовний Wi-Fi, а також онлайн відеоспостереження за допомогою камер в студії. Довіряючи нам своїх діток, Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що вони з користю проводять час на заняттях, а також із задоволенням спостерігати за процесом..

«Все включено» в  дитячій студії “БОНОБО”

Вартість денного перебування дитини:

- "БОНОБО повний день" – 10 500* гривень/місяць + харчування на вибір, вступний внесок 7500 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 500 гривень/день з харчуванням ;
- "Бонобо півдня" - 7 500* гривень/місяць + харчування на вибір, щорічний внесок 3000 гривень, пробний/адаптаційний тиждень - 500 гривень/день з харчуванням;
- Разове відвідування** - 750 гривень/повний день, 600 гривень/півдня, харчування сплачується окремо;
* - при оплаті до 25 числа включно.
** - при наявності вільних місць.

 

записатися на екскурсію

Галерея

Наша акція